Модельна школа «Fashion corporation» — модний простір краси, впевненості та самореалізації «запрошує на навчання дітей  від 3-х до 16 років

🎓Дисципліни, які викладаються у школі моделей :
⭐️дефіле
⭐️фотопозування
⭐️акторська майстерність
⭐️журналістика
⭐️ораторське мистецтво
⭐️хореографія з елементами дефіле
⭐️пластика
⭐️дитяча психологія
⭐️основи візажу
📸 щомісячна фотосесія

модельная школа днепр
Fashion corporation Дніпро
В Fashion corporation лише дипломовані висококваліфіковані викладачі , які мають великий досвід роботи з дітьми, які люблять свою роботу та дітей. Наші педагоги навчають, виховують та надихають дітей, розкриваючи талант кожної дитини.
Ваша дитина вивчатиме корисні та цікаві дисципліни, які дозволять йому реалізуватися як особистість, втілити в життя свої творчі задатки, стати дисциплінованішими. Дисципліни спрямовані на розкриття впевненості у собі, уміння працювати в команді, уміння триматися перед аудиторією, не губитися у складних ситуаціях. Заняття в Fashion corporation допоможуть подолати страх публічних виступів, позбутися тілесних затискачів і зроблять мову яскравішою і виразнішою.
Заняття в Fashion Corporation всебічно виявляють та розвивають таланти дітей, закладають та виховують професійні якості та навички, необхідні у роботі юних моделей та акторів. Навчання у дитячій школі моделей та акторів Fashion corporation розкриває внутрішній потенціал дитини та розвиває в ній гармонійну особистість.
Модельна школа «Fashion corporation» має дві філії у місті Дніпро
Модельна школа Fashion corporation»ї у місті Дніпро

Протягом навчання наші моделі приймаюсь участь у ексклюзивних fashion проектах , показах одягу, конкурсах та рекламних зйомках.

Модельна школа «Fashion corporation» має дві філії у місті Дніпро:

📍Правий берег: вул. Воскресенська, 14 (34-й телеканал).

📍Лівий берег: вул. Миколая Міхновського, 8 (Сіті Центр)

Вартість навчання — 950 гривень на місяць.
Для дітей вимушених переселенців діє знижка -20% на кожний абонемент 💙💛

📝Запис на навчання за номером: +38 (099) 662 89 18